Під Іловайськом було вбито 200 російських військових

0
1072
views
Іловайськ-2014. Українські форуми

За даними української розвідки, за весь період боїв літа і до кінця 2014 року втрати російської армії в Донбасі склали 1700 осіб.

У боях під Іловайськом в 2014 році було знищено понад 200 військовослужбовців регулярних військ РФ. Про це на прес-конференції повідомив начальник управління цивільно-військового співробітництва Збройних сил України Олексій Ноздрачов.

За його словами, ця інформація підтверджується розвідувальними органами.

“Якщо брати бої навколо Іловайська, то це чисельність більш ніж в 200 загиблих регулярних військовослужбовців. І 300 поранених саме військовослужбовців регулярних військ РФ, які брали участь в контрнаступі і блокуванні ЗСУ”, – сказав він.

За весь період боїв літа і до кінця 2014 року Ноздрачов оцінює втрати російської армії в Донбасі в 1700 військових.

“І у нас триває робота по кожному бою”, – сказав він.

Коментуючи ІловайськУ трагедію, Ноздрачов зізнався, що прямого вторгнення Росії ніхто не очікував: “Коли ввечері 22 серпня ми поверталися на командний пункт сектора Б, ситуація склалася таким чином, що ніхто не міг собі навіть уявити, що буде вторгнення російських військ. ВсІ, від командувача генерала Хомчука до останнього солдата, я сподіваюся, вірили, що найближчим часом ми закінчимо звільнення територій Донецької і Луганської області, і буде відновлено мир”.

23-24 серпня 2014 року в Україну вторглася російська армія в складі кількох батальйонно-тактичних груп на декількох ділянках фронту, що призвело в результаті до утворення Іловайського оточення і запеклих боїв в Донбасі з найбільшими втратами особового складу і техніки сил АТО за час російсько-української війни. Співвідношення сил АТО до російських військ і колаборантів становило: особовий склад – 1 до 18, танки – 1 до 11, бронетехніка – 1 до 16, артилерія – 1 до 15 і Гради – 1 до 24.

29 серпня окупанти в упор розстріляли колони сил АТО, які виходили по обіцяному окупантами зеленому коридору, убивши щонайменше 366 осіб і поранивши 429-ть. 300 бійців потрапили в полон. Втрати озброєння і військової техніки склали близько 300 млн грн. Загинули не менше 36 цивільних осіб, зруйновано близько 600 будинків.

Незважаючи на віроломство росіян і вкрай невдалий для України баланс сил, сили АТО дали бій противнику, знищивши чимало живої сили і техніки.

Обговорення на форумі
Під Іловайськом було вбито 200 російських військових
4.9 (98.18%) 11 votes