Для писак на політичні теми або горє ат ума  

  RSS

macprok
(@macprok)
Member
Joined:5 years  ago
Posts: 1
29/08/2018 11:10 pm  

Не секрет, що Порошенка, попри явні недоліки і помилки, підтримують люди зі здатністю до критичного мислення.

Натомість Тимошенко набуває популярності за рахунок простих популістичних посилів і грі на рефлексію електорату.

Картина склалася приблизно така.

Люди з критичним мисленням згуртувалися в між собою в Фейсбучних френдах і банять будь-яких активних апологетів, утворивши майже закритий домен. Якщо взяти сферичний постік в вакуумі на політичну тему з цього домену, то він буде чи не взірцем інтелектуального гумору і іронії. Цей домен доволі продуктивний у намаганнях підвищити рейтинг Порошенка і вивести на чисту воду популістів, що його критикують. І, слід зауважити, ЛСД з цього домену доволі популярні і збирають багато лайків і шерів. Але є з тим величезна проблема: домен майже закритий і контент з нього дуже туго перетинає кордрни обмеженої (хоча і доволі великої) аудиторії однодумців. Попросту кажучи, цей домен генерує контент лише сам для себе.

Причин закритості домену є багато, але основна полягає саме в заумності контенту. Піпл це не хаває. Піпл дуже туго сприймає і розпізнає іронію. Піпл не хоче бачити многабукав. Піпл хоче бачити прості і зрозумілі меседжі. Також піпл відлякує будь-яка грубість, а іронія щодо електорату вцілому піплом сприймається, як образа.

Кароч, посони, пишіть прощє і фільтруйте базар. Суспільство хворе війною. А з хворим варто розмовляти тихим спокійним голосом, ретельно підбираючи слова.

І ще одне. Ви можете не вірити в рейтенги, але якщо ви думаєте, що на Фейсбуках народ здебільшого за Порошенко - можете просто зайти на Facebook Ads і передивитися вибірки вподобань Порошенко і Тимошенко серед людей, що матимуть право голосу в 2019му. І будете неприємно вражені.


ReplyQuote
Андрій Мірошниченко
(@skywalker)
SkyWalker
Joined:5 years  ago
Posts: 59
29/08/2018 11:23 pm  

Так, слушне зауваження.


ReplyQuote
Share:
5 (100%) 7 votes